Přejít k obsahu webu

Vo co go ?

Tak něco málo už asi víte – lehce jsem se zmínil při představení projektu Veganské Kulinaření.

Projekt „Veganem každý den“ – nyní na veganem.wordpress.com, později na veganem.cz bude mít 3 základní pilíře.

———————————————————————————————————————————————————————

VEGANSKÉ KULINAŘENÍ (VK) – ten jsem Vám představil v samostatném příspěvku, pravidělně se s ním setkáváte každou středu večer. Pro více info doporučuji výše zmíněný článek.

MANUÁL (M) – stěžejní projekt – o co jde ? Kdo z nás si může dovolit nakupovat většinu toho co jíme ve zdravé výživě – takže nám jde hlavně o supermarkety a jiné malé obchody – jdete na oslavu a chcete koupit zmrzlinu, sušenku, cokoliv a zrovna nejste shopoholik aby jste strávili půl dne při čtení složení 40 různých druhů zmrzlin 🙂

Jde o to ulehčit každodenní záležitosti vegana, veganky. Ale nebude se to týkat jen jídla, ale oblečení, atd. Podoba není ještě jasná, ale jde o to, aby bylo vícero přispěvatelů (díky právům) a průběžně se to kontrolovalo (bez záruk, při nákupu je potřeba stejně na to kouknout asi).

ROZCESTNÍK (R) – právě jste se zbavili krutosti, vzali jste veganství za své a máte spoustu otázek a zároveň chcete se zapojit do aktivit, pomoci ostatním dozvědět se pravdu o vykořisťování našich němých přátel – a to se nebavíme jen o hospodářských zvířatech, ale o vivisekci, rybolovu, kožešinách, cirkusech, atd.

Co Vám pomůže dojít úspěšně do cíle na horách ? Rozcestník – u nás to nebude jinak – najdete zde odkazy na organizace zapojené v boji za práva zvířat, za osvobození zvířat, bojující proti vivisekci, dále stránky, na kterých se dozvíte informace o zdravotních aspektech veganství, jak sestavit vyvážený jídelníček, veganské recepty, videokuchařky, atd.

———————————————————————————————————————————————————————-

Jak tak vidím informací až nad hlavu, ale věřím, že to vstřebáte – přece jenom to není čtení na každý den, ale takový FAQ 🙂

Budeme moc rádi když se zapojíte, ať už psát články, aktuality, nebo pomoci aktualizovat manuál, či rozcestník a nebo natočit vlastní kulinaření, ať to bude tak či onak, za jakoukoliv pomoc při realizaci projektu „Veganem každý den“ předem moc děkujeme 🙂

Kontakt : na vyžádání e-mail či Skype 🙂

Reklamy

One Comment

Napsat komentář
  1. maz / úno 21 2012 15.20

    ahoj, hodil sem vam RSS na http://veganodaktyl.veganka.cz/, kdyby se vam libilo, budem taky radi za sireni naseho odkazu/RSS. hodne stesti!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: